Arama Motorlarının Sevdiği Web Tasarımlar Global Dizayn ’da…
Arama Motorlarının Sevdiği Web Tasarımlar Global Dizayn ’da…

Web siteleri, internete açılan ve sizi tanıtan kimliğinizdir. Hangi konuda olursa olsun sizde internette yerinizi almak istiyorsanız hızlı açılan, kullanıcı dostu web tasarımlarını tercih etmelisiniz. 

 

Web sitenizin görüntüsünün yanında işlevselliği de önemlidir. Sitenizi ziyaret eden kişiler karmaşık bir yapı ile karşılaşır iseler, ulaşmak istedikleri bilgiye ulaşmadan sitenizden ayrılmak durumunda kalırlar. 

 

Sitenizin işlevsellik dışında içerik açısından da doyurucu olması gerekir. Boş bir site ziyaretçiyi hüsrana uğratır. Özellikle de arama motoru üzerinden yaptığı arama sonrasında sizin sitenize gelmişse ve aradığı bilgiyi bu yönlendirmeye rağmen bulamamışsa o kişi bir daha sitenize gelmeyecektir. Bu nedenle profesyonel bir ekipten aldığınız web tasarım hizmetini makale hizmeti alarak da pekiştirmelisiniz.

 

Şuan ki kullanıcı tercihlerini de göz önüne alarak sitenizde kullanılacak olan yazılımın mobil uyumlu web yazılım olması büyük önem taşımaktadır. Yapılan analizler, site ziyaretçilerinin çoğunun mobil araçları kullandığı ve ziyaretleri sırasında da aradıkları bilgilere rahatlıkla erişebilecekleri sitelerde daha çok zaman geçirdiklerini göstermektedir.

Copyright 2015 / 2019, Tüm hakları saklıdır.
tr en