Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik bir işletmenin saygınlığı ve firma duruşunu gösteren en önemli göstergelerden bir tanesidir. Doğru logo tasarımından, kartvizit tasarımına, antetli kağıttan, baskılı diplomat zarflara kadar kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımların yapılması marka imajınızı oldukça üst seviyede etkileyecektir. Ayrıca firmamız alanında yetkin ekibi ile ürün ve ambalaj tasarımlarınızı da en iyi şekilde yapmaktadır. Markalaşmaya yönelik ciddi projelerinizde kurumsal kimlik çalışmalarınızı profesyonel ellere bırakmalısınız. Kurumsal kimlik çalışması ile ilgili detayları görüşmek üzere sizi de ofisimize bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

 

Santral Seslendirmesi Yapmak İster misiniz?

Firmanızın kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtabilmek iletişimde iyi bir karşılamadan geçmektedir. Global Dizayn'a santral konuşma metinlerini iletmeniz halinde bay ve bayan müthiş seslere santral karşılamalarınız en kaliteli şekli ile okutulacaktır. Memnuniyetiniz birinci önceliğimizdir.

 

Strafor tabela denediniz mi? 

Strafor, yağmura, kara ve her türlü hava muhalefetine dayanıklı tabelalar artık çok kullanışlı. Yeni açtığınız işyerinize siz de strafor reklam tabelası uygulayabilirsiniz. Reklam tabelası seçeneklerimiz ve fiyatlarımız için hemen bizi arayın.

Copyright 2015 / 2019, Tüm hakları saklıdır.
tr en