Hedeflerimiz

 

Adını hedefleriyle özdeşleştiren Global Dizayn, sahibi olduğu geniş ürün ve hizmet çeşitleriyle dünya geneline yayılmış potansiyel müşteri portföyünün, güvenilir, etkin ve bilinen global çözüm ortağı olma yolunda kararlılıkla ilerliyor.

 

Türkiye genelinde sunduğumuz web teknolojileri çözümlerinin yanında masaüstü yazılım ve mobil uygulama hizmetleriyle sanal dünyanın hemen tüm platformlarında firmaların hak ettikleri yeri almalarını sağlamak üzere kurulan Global Dizayn, uzman kadrosuyla ekip gücüne inanarak, Gaziantep web tasarımıyla başlayan yolculuğunda büyük ve küresel projelere imza atmayı hedeflemektedir.

 

 

 

 

Sadece Web Sitesi Değil Fark ve Fayda Yaratan Çözümler

Web teknolojileri alanında yalnızca tasarım değil, tüm bunlardan farklı ve fayda sağlamaya yönelik projeler geliştirmeyi hedefleyen firmamız, gerek işletme misyonu ve gerekse içerik sunumu alanlarında benzersiz ve sıra dışı projelerin mimarı olmayı kendine ilke edinmiştir. Müşteri odaklı çalışma anlayışına her seferinde, her yeni müşteriyle yeni bir ilke hedefi koyan firmamız %100 müşteri memnuniyetinin sağlanması için çaba göstermektedir.

Sunduğumuz kişiye ve firmaya özel çözümlerle, daha kreatif ve ihtiyaçlara uzun vadede cevap verebilen web tasarım hizmetlerimizle, kullanıcı dostu web deneyimlerinin hemen tüm platformlarda hayat bulabilmesini hedefliyoruz.

Web tasarım sonrası desteğimizle projenin devamlılığını sağlamak ve olası sorunlara çok daha hızlı çözümler üretmenin yanında, projenin hak ettiği değere kavuşabilmesi için satış sonrası desteğimizin daha uzun sürelerde geçerliliğini korumasını istiyoruz.

 

 

Marka Bilinirliği ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları,  

Web alanında, marka ve firma kimlik çalışmalarıyla, yerelin gücünün global vizyonla buluştuğu kurumsal kimlik oluşturma hedeflerimizi her geçen gün daha iyi seviyelere taşımak için uğraş veriyoruz. Bilinen ve güvenilen marka kimliği oluşturma süreçlerinde tam zamanlı görevler almayı hedeflemekteyiz.

  

 

Global Dizayn, Fiziksel Teknoloji İhtiyaçlarının Çözümünde de İddiasını Sürdürecek

Bilgisayar ve sarf ürünlerinde sunduğumuz satış, servis ve bakım hizmetleriyle, Gaziantep bilgisayar servis, bakım ve onarım hizmetlerimizi geliştirmeyi ve yeni şubelerle servis ağımızı genişleterek kısa ve orta vadede bölgesel pazara hakim olma yolunda adımlar atıyoruz.

Bilgisayar servis ve bakım hizmetlerinde donanımsal hizmet ağını genişleterek, bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri satışında iddiamızı sürdüreceğiz. Böylece bilişim teknolojilerine ulaşmanın olmazsa olmazı bilgisayar alanında hem satış hem de servis ağımızla kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlara hızlı ve kolay çözümler üretmeyi hedefliyoruz.

Ofis ihtiyaçlarının başında gelen sarf malzemeler, kartuş ve toner dolum hizmetlerindeki kapasitemizi artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genel olarak tüm ofislerdeki sarf malzemeler ve kırtasiye ürünleri giderlerini market ve kırtasiye hizmetleriyle kaliteli ürünlerin daha uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak istiyoruz.

 

 

Gaziantep Uydu Servis ve Montaj Hizmetleri

Gaziantep uydu servis hizmetlerinde çağın gereklerine uygun teknolojiler üretmeye devam eden Global Dizayn, uydu TV bağlantı sistemleri ve montaj deneyimini yöresel bazdan bölgesele taşımak için gayret ediyor.

Doğru teknolojileri doğru alanlara kanalize edebilen, teknolojik hizmetlere kendi güvenirliğimiz ile yön vermek için; yenilikçi, değişimin ve gelişimin eğitimle aşılabileceğinin farkında bir hizmet anlayışıyla görevdeyiz.

Hemen her kesime bu değerlerimizi aktarmayı, dürüst ve kararlı adımları hızlıca atabilen, devingen yapımızı daha kurumsal bir düzeye ulaştırmayı hedeflerken, hizmet anlayışımızla kendimiz, müşterilerimiz için büyük projelere yön verebilmeyi istiyoruz.

 

Firmalara ve dolayısıyla ülkemizin güzel insanlarına hizmet etmekten son derece yüksek bir keyif ve mutluluk duyduğumuz web alanında, ülke içinden de global markaların oluşturulması için gerçekleştirilebilecek projelere tam destek vermenin onurunu taşıyoruz. Gelecekte de bu doğrultuda yapacağımız çalışmalarla ülkemizin hak ettiği, küresel ve marka teknoloji sağlayıcısı olma yolundaki kararlılığımızı tüm kesimlerle paylaşıyoruz.  

Copyright 2015 / 2019, Tüm hakları saklıdır.
tr en