Müşteri Odaklı

 

 

Bilişim teknolojilerinin hemen tüm alanlarında verdiğimiz hizmet ve sunduğumuz ürünleri, doğruluk ve güvenirlik temelinde müşterilerimize özel projelendiriyoruz. Tüm bu hizmetler önceliğini müşteri memnuniyeti ölçütünden alıyor. Çünkü müşteri memnuniyeti verdiğiniz hizmetin değerlendirilmesini de sağlıyor. Memnuniyetin olmadığı yerde doğru projelendirilmiş hizmetin de olmadığına inanıyoruz.  

 

 

Global Dizayn doğru projeleri, doğru zamanda, iyiyi değil, en iyiyi hedef alarak başarıya ulaştırmak için hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti ile bütünleştirmeyi hedefliyor. Bu hedefe ulaşmak için 6 temel ilkeden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyetini benimsemiş uzman kadrosuyla tüm müşterilerimiz bizim için çok özel bir değer taşır.

Firmamızın müşterilerine bilişim teknolojilerinin tüm alanlarında verdiği hizmet ve ürünleri sunarken benimsediğimiz temel ilkelerimiz,

 

 

Müşterilerimiz Bizim İçin Çok Değerli Ve Vazgeçilmezdir.

 

Çünkü her müşterimiz bizlere yeni müşteriler kazandırma ya da kaybettirme gücüne sahip varlık sebeplerimizi oluşturuyor. Bunun bilincinde olarak gerek satış ve hizmet öncesi gerekse satış sonrası da müşteri memnuniyeti bizim kalitemizi de ortaya koyan başat unsurlardan birini oluşturuyor. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini ve samimiyetimizi işin bütçesi değil, projenin kendisi belirler. Böylece tüm müşterilerimize eşit hizmet sunmaya odaklanıyoruz. Uzun soluklu hizmet anlayışımızla daima müşterilerinin yanlarında olmanın haklı gururunu yaşarken, müşterilerimizin isteklerini yine onlarla birlikte değerlendiriyor, onların ihtiyaçlarına en uygun yolu bularak bu yolda eşlik ediyoruz.

 

 

Büyük Hedeflerin Büyük İlkeleri Olmalı

Global Dizayn, doğruluk, güvenirlik, insana sevgi, saygı temelli ve bizi biz yapan değerlerin bilincinde, çözüm odaklı yaklaşımı kendine erdem olarak kabul etmiştir. Çok sevdiğimiz ülkemizin tüm teknoloji alanlarında hak ettiği yere kavuşması için tüm ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapmak için bir arada ve beraberiz. Sahip olduğumuz, inandığımız değerlerle yola çıkmak başarımızın en büyük temelini oluşturuyor.

Yenilikçi ve fayda sağlayan projeleri müşteri memnuniyetiyle buluşturmak bizi biz yapan değerlerimizin de birer parçasıdır.

 

 

 

İnsana Ve İnsan Olmanın Onuruna Saygı Duymayan Bir Ticaret, Ahlakî Değerlerden Yoksundur.

Tüm müşterilerimizin bizi tanıdıklarında fikir edindikleri ilk özelliğimiz, iyi niyet ve gerçekten sorumluluk taşıyabilecek ticaret ahlakımız ve anlayışımızdır. Yaratılanı Yaratan’dan ötürü seven milletimize ve birlikte inandığımız tüm değerlerimizin bilincinde hareket etmenin hepimiz için geçerli ve gerekli olduğunu düşünüyor, bu yolda dürüstlük ilkemizden asla ödün vermeden yol alıyoruz. Doğruluğun, herkes tarafından öğrenilmesi gereken en büyük haklardan biri olduğunu her fırsatta dile getiriyor ve tüm çalışmalarımızda uyguluyoruz.

 

 

 

İyinin Değil Yapabildiğimizin En İyisi İçin Çalışıyoruz

İş gücü kaynağımızın hizmet performansıyla, işbirlikçilerimizin gelişimine sürekli artan bir ivme kazandırmayı sağlarken, müşterilerimize kazanç sağlamayı ve böylece şirketimizin sektörde daima lider olmasını hedefleyerek çalışıyoruz. Global Dizayn, yapabildikleri değil, yapabildiğinin en iyisini gerçekleştirmek için efor sarf ediyor. Müşteri memnuniyetinin en önemli göstergesi de aynı zamanda iyiyi değil, en iyiyi sağlayabilmekten geçiyor. 

 

 

 

Kalitemizi Çalışanlarımız Belirler

Global Dizayn, verdiği hizmetin ve sunduğu ürünlerin kalitesini yine bünyesinde çalışan personelin kalitesine borçludur. Alanının uzmanı kadromuzla, tüm teknolojik projelendirmelerin, hizmetlerin, olması gerektiği şekliyle hayata geçirilmesini sağlayarak kalitesini kanıtlayan insan kaynağına güveniyor.  

 

 

 

Müşteri Memnuniyeti Aynı zamanda başarının bir ölçütüdür.

Beklentilerin en iyi şekilde karşılanabilmesi için odağında daima müşterilerin yer aldığı Global Dizayn, tüm çalışmalarını, gerçekleştirdiği projelerin değerlendirmesi olan müşteri memnuniyetini merkeze koyarak yürütür. Profesyonel olarak sunulan hizmetlerimizin geri dönütlerini kolayca görebiliyor, bu sayede kalitemizi de her seferinde test etme ve daha iyiye eriştirebilmek için doğru açılardan doğru çabayı gösterebiliyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti aynı zamanda başarımızın da tek gerçek ölçütüdür.

 

 

 

 

Copyright 2015 / 2019, Tüm hakları saklıdır.
tr en