Vizyon & Misyon

 

 

 

 Vizyonumuz

Global Dizayn, Gaziantep’te başladığı web teknolojileri geliştirme, kreatif tasarım, marka ve kurumsal kimlik oluşturma, elektronik ticaret uygulamaları, masaüstü yazılım ürünleri hizmetlerini Türkiye geneline taşımayı başarmanın verdiği güvenle, sunduğu hizmetlerini artık global paydaşlarla buluşturarak, yenilikçi anlayışını global pazarlara yaymayı kendine vizyon olarak belirlemiştir.

 

 

Ülkemizin hak ettiği, teknoloji hizmetlerinde küresel marka olmayı, tüm işbirliklerimizle birlikte hareket ederek başarmayı hedefliyoruz. Yeniliğe inanan, sahip olduğumuz değerlerin bilincindeki uzman kadromuzla, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında bize yakışanı en iyi şekilde temsil etmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Fayda sağlayan projelerimizi tüm insanlığın yararına sunmak için oluşturduğumuz, asla vazgeçmeyeceğimiz ilkelerimizle, kararlı duruşumuzdan ödün vermeden web teknolojileri yolculuğumuza müşterilerimizin memnuniyetiyle devam etmekte ısrarcıyız.

Bilişim teknolojilerinin donanımsal ve fiziksel ihtiyaçlarına yönelik olarak faaliyetlerimize devam ettiğimiz, Gaziantep bilgisayar servisi, ofis sarf malzemeleri, kartuş dolum hizmetleri, uydu ve görüntüleme cihazları satışı ve montaj hizmetlerimizi ise Gaziantep sınırlarını aşarak bölgesel bazda lider firma olma yolunda kararlı adımlarla her geçen gün büyüyerek devam edecek.

 

 

Misyonumuz

 

Global Dizayn, Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye çapında verdiği web yazılım ve web tasarım hizmetlerini, yenilikçi bakış açısı, %100 müşteri memnuniyetine odaklanan, web çözümleri alanında uzman ve kalitesinden asla vazgeçmeyen kadrosuyla çalışmalarına devam ediyor. Fiziksel ve donanımsal teknoloji hizmetleriyle müşterine en iyiyi ve faydalı olanı sunmak için kurulan Gaziantep bilgisayar servisi, bakım hizmetleriyle hayatımızın bir parçası hale gelen internet için çok daha uygun çözümler sunarak hizmetlerimizi pekiştiriyoruz.

 

Üstün tasarım web geliştirme çalışmalarını Global Dizayn, fayda sağlayan işlevsel özelliklerle buluşturan projelendirmelerimizle, firmaların ihtiyaç duyduğu web görünürlüğünün ötesine geçen markalaşma ve kurumsal kimlik oluşturma hizmetleriyle birlikte sunuyoruz. Böylece sadece tasarım çalışmalarıyla değil, çok yönlü bir çalışmanın kapılarını tüm müşterilerimize ilkelerimiz çerçevesinde ve kalitemizden ödün vermeden açıyoruz. 

 

Değişken yapıdaki internet kullanım alışkanlıklarına ayak uydurmak bir firmanın sahip olması gereken en önemli özelliklerden biri. Bu anlamda, teknolojik alışkanlıkların yeni formları olan tablet ve akıllı telefonlar için mobil uygulamalarla tasarımlarımızı ve projelerimizi destekleyerek, hemen tüm platformlarda işlevsel sonuçları tüm müşterilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

Elektronik ticaret ile müşterilerimizin mağazalarını, dünyanın en büyük alışveriş caddelerinde çift cephede satış yapabilecek kapasiteye ulaştırmak bizim için gerçek e-ticaret projelendirmelerini oluşturuyor. Elektronik ticaret için sunduğumuz hizmetler sonunda oluşturulan mağazayı sunuyor, işletiyor ve sürekli takibini yapıyoruz. Sadece bu özellikle tüm elektronik işlemleriniz saniyeler içinde beklentileri karşılayacak sonuçlar vermeye başlıyor.

 

Hemen tüm firmaların artık olmazsa olmaz vitrini durumundaki elektronik ticarette artan rekabetin üstesinden gelebilecek 7/24 teknik destek sağlayan ekibimizin, minimum maliyetle maksimum kazanç sağlamanıza odaklanan SEO hizmetleriyle çok kazanç en az reklam ve giderle, projeler hazırlıyoruz.

 

Bilgi birikimimiz ve tecrübelerimizle mevcut işbirliklerimizin, profesyonel web çözümleri alanında kaliteli hizmete odaklanmasını sağlayarak açtığımız yeni yolda, çözüm ortaklarımızla birlikte yürümenin kazandırdıklarını tüm müşterilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Gaziantep web yazılım hizmetlerimizle Gaziantep ilimizin hak ettiği teknolojik kalkınmanın bir paydaşı olma gururunu yaşarken, sunduğumuz fiziksel ve donanımsal ürün ve hizmetlerimizle çok daha sorunsuz bir kurumsallaşmanın oluşması için çaba gösteriyoruz.

 

Gaziantep sarf malzeme satışı, Gaziantep kartuş dolumu, market ve kırtasiye ürünleri ile tüm ofislerin ihtiyaç duyduğu sarf malzeme tedarik ve satışını gerçekleştiriyoruz. Böylece tüm ofis ihtiyaçlarınız çok daha kaliteli ve uygun fiyat avantajıyla sizlere sunuluyor. 

Copyright 2015 / 2019, Tüm hakları saklıdır.
tr en